North Korea

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai North Korea

Īpašums pārdošanai Ziemeļkorejā
Ziemeļkoreja ir Austrumāzijas valsts.
Tas ziemeļos robežojas ar Ķīnu, ar Krieviju, bet dienvidos Korejas demilitarizētā zona 38. paralēlē atdala to no Dienvidkorejas.
Lai zinātu nekustamā īpašuma tirgu valstī un, ja jūs interesē nekustamā īpašuma pirkšana pārdošanai Ziemeļkorejā, ir svarīgi zināt, ka pēdējos gados plaisa starp pilsētu un laukiem ir palielinājusies. Ekonomiskā izaugsme, kas jau desmit gadus ietekmē Ziemeļkoreju, veicina pilsētu centru neprātīgu attīstību.
Neskatoties uz paātrināto valsts attīstību, izolācija, uz kuru viņus pakļauj ASV imperiālistiskā politika, neļauj labklājību sadalīt vienveidīgi un ātri. Lai gan dažreiz šī teorija ir attaisnojums, lai paslēptu citas valsts iekšējās problēmas.
Kim Jong Il ir devis priekšroku jaunas sociālās klases, ko sauc par donju, tas ir, naudas kungiem, attīstībai. Viņi pārstāv valsts vidusšķiru un ir sastopami daudzās Ziemeļkorejas pilsētās.
Pēdējos divos gados Ziemeļkorejas pilsētās ir novērots, ka būvniecības darbības notiek gan daudzumā, gan galvenokārt kvalitātē.
Tiem, kas vēlas iegādāties īpašumu pārdošanai Ziemeļkorejā, problēma ir tā, ka privātīpašuma nav un to var iegādāties tikai telpas. Dzīvokļa cenas Chung-guyok apgabalā Phenjanā ir aptuveni 150 000 eiro, taču izmaksas mainās atkarībā no pieprasījuma un grīdas, kurā atrodas naktsmītne. Citās pilsētās cenas ir no 20% līdz 40% zemākas. Phenjana un Sinuiju ir divas no pilsētām ar labāko nekustamo īpašumu tirgu un plašu nekustamo īpašumu piedāvājumu Ziemeļkorejā.

2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB